ŻYCZENIA

Kochani Członkowie Stowarzyszenia Metalowych Serc w Przemyślu,
Drodzy Przyjaciele i Sympatycy !

   Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Każdy z nas z wielką troską myśli o swoich dzieciach, przyjaciołach, rodzinach. Święta te, będą wyjątkowe i nietypowe. Z jednej strony stęskniliśmy się za bliskimi, z drugiej obawiamy się o nasze i  ich zdrowie.

   Od dłuższego już czasu nie mamy możliwości spotykania się, wymiany poglądów, naszych radości i smutków. Jesteśmy przyzwyczajeni do wspólnych cyklicznych spotkań, dlatego też z wielką niecierpliwością oczekujemy na uwolnienie od nakazów i zakazów związanych z koronawirusem. Niestety, nie szybko może to się spełnić, szczególnie dla nas związanych z różnymi chorobami.

   Jeden ze znanych starych psalmów mówi, abyśmy gromadzili skarby których nie zniszczą woda, ogień ani żadne inne kataklizmy. Dlatego musimy być bogaci w przyjaźń, miłość, dobre uczynki, gdyż to nasze największe skarby.

   Zarząd Stowarzyszenia Metalowych Serc w Przemyślu pragnie złożyć Wam Wszystkim serdeczne, świąteczne życzenia. Dużo zdrowia, radości i wszelkiej życzliwości. Niech ten świąteczny czas wniesie do Waszych domów spokój, nadzieję i miłość dla każdego napotkanego człowieka. Łamiąc się z Wami białym opłatkiem, niech nowo narodzona Dziecina daje pomyślność Wam, Waszym Rodzinom, a w 2021 roku przynosi same szczęśliwe i radosne dni.

                                                                                                        Zarząd Stowarzyszenia Metalowych Serc

                                                                                                                                  w Przemyślu

Boże Narodzenie 2020